Nowoczesne technologie
21 marca 2019

Naturalny sposób rozjaśniania uśmiechu

Szybkie i skuteczne wybielanie zębów? To możliwe! Chyba każdy z nas marzy o śnieżnobiałym uśmiechu, jednak codzienna dieta oraz nieodpowiednia higiena jamy ustnej mogą negatywnie wpłynąć na kondycję zębów oraz ich odcień. Aby temu zapobiec, warto już teraz zdecydować się na wybielanie zębów. Jaką metodę wybrać? Oczywiście naturalną i bezpieczną dla zdrowia.

CoCo White Mint – naturalne wybielanie zębów

Dlaczego naturalne wybielanie zębów jest świetnym rozwiązaniem dla każdego? Nie chodzi jedynie o ekologię, ale również nasze zdrowie. Składniki pochodzenia naturalnego nie niszczą szkliwa, co jest częste w przypadku chemicznego wybielania zębów. Nie powodują również nadwrażliwości zębów, a co za tym idzie dyskomfortu odczuwanego na co dzień. Czarny proszek CoCo White Mint powstał z myślą o osobach, które z różnych powodów nie chcą decydować się na bardziej inwazyjne metody wybielania zębów u dentysty, a marzą o pięknym uśmiechu. Od teraz każdy z nas może w krótkim czasie usunąć nieestetyczne przebarwienia na zębach spowodowane piciem kawy, herbaty czy czerwonego wina.

Składniki aktywne bezpieczne dla zdrowia

Jeszcze do niedawna wybielanie zębów nie było tak popularne jak teraz. Obecnie istnieją metody dostępne dla każdego, które pozwolą odzyskać pewność siebie, a co najważniejsze – działają szybko i bezpiecznie. CoCo White Mint pomoże usunąć przebarwienia powstałe na zębach, pozostawiając je gładkie, czyste, o jaśniejszym odcieniu. Wszystko za sprawą naturalnie występujących składników aktywnych. Jednym z nich jest Nano-Carbon CoCo, czyli węgiel w wersji utlenionej, który pochłania zanieczyszczenia powstałe na szkliwie. Drugi skuteczny składnik to glinka bentonitowa ze skał wulkanicznych o działaniu wybielającym i wzmacniającym zęby. Natomiast trzeci składnik, czyli mięta, nie tylko pozostawia długotrwałe uczucie świeżości, ale również ma działanie antybakteryjne.

Piękny, biały uśmiech to atut, jednak nie chodzi tylko o wygląd. Wybielanie zębów proszkiem CoCo White Mint wpływa również na kondycję zębów – działa przeciwpróchniczo i zapobiega gromadzeniu się szkodliwych bakterii na powierzchni szkliwa.
Więcej informacji o kosmetyku można znaleźć na stronie producenta i w sklepie online http://www.starsmile.pl

3.9/5 - (9 votes)