Stomatologia estetyczna
13 października 2017

Problem z zębami? Zdaj się na ekspertów!

Masz problem z zębami, a mieszkasz w Łodzi? Skorzystaj z usług Zakładu Stomatologicznego Trident. Zachęca do tego nie tylko fakt, że pracują tam wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie stomatologii, ale również to, że działa on jako całodobowe pogotowie stomatologiczne i protetyczne. Jeśli więc nagle w nocy chwyci Cię ból zębów – tam znajdziesz pomoc, która ulży Twoim cierpieniom.

Co oferuje Trident?

Zakład Stomatologiczny Trident to przychodnia składająca się z dwustanowiskowego gabinetu stomatologicznego oraz pracowni protetycznej. Oferuje nie tylko doraźne zabiegi stomatologiczne, jak założenie opatrunku, ale również usługi takie jak leczenie zgorzeli, wypełnianie ubytków, usunięcie kamienia czy leczenie kanałowe. Dzięki wysokiej jakości sprzętowi wszystkie zabiegi wykonywane są na najwyższym poziomie, a stomatolodzy dbają o to, aby pacjenci odczuwali tak mało bólu, jak to tylko możliwe. Wszystko to sprawia, że Trident cieszy się zaufaniem łodzian już od wielu lat – od czasu rozpoczęcia działalności w 1995 roku zakładowi zaufało ponad dwadzieścia pięć tysięcy klientów!

Osobnym obszarem działania w Tridencie jest protetyka, a więc wszystko, co związane z protezami zębowymi. Podobnie jak naturalne zęby, także proteza może się złamać lub ulec uszkodzeniu. Wpływa to negatywnie nie tylko na komfort estetyczny osoby noszącej protezę, ale również utrudnia takie codzienne czynności jak np. jedzenie czy prowadzenie rozmowy. Dlatego pogotowie dentystyczne obejmuje także usługi związane z błyskawiczną naprawą protez na miejscu. Dzięki temu w przypadku uszkodzenia protezy nie musisz czekać kilka dni na wizytę – przyjedź do Tridentu, a problem zostanie rozwiązany od ręki! A jeśli dopiero chcesz wykonać protezę, dzięki współpracy lekarza z technikiem dentystycznym możesz mieć pewność uzyskania idealnego efektu kosmetyczno-estetycznego.

Stomatologia za rozsądną cenę

Zakład Stomatologiczny Trident to na wskroś nowoczesna placówka, w której zatrudniani są wyłącznie najlepsi stomatolodzy i protetycy. Jednak wysoka jakość obsługi i usług nie oznacza wcale, że wizyta w tym miejscu będzie Cię dużo kosztować! Jedną z zalet zakładu są bardzo przystępne ceny, które znajdują się w zasięgu każdego potencjalnego pacjenta. Możesz je sprawdzić jeszcze przed wizytą – na stronie znajduje się cennik zarówno usług stomatologicznych, jak i chirurgicznych, a także protetycznych.

Zakład Stomatologiczny Trident to pomoc o każdej porze dnia i nocy – sprawdź to osobiście!

5/5 - (1 vote)