Prywatny Gabinet Stomatologiczny Dorota Taracha Stomadex

Lekarze - stomatolodzy woj. lubelskie

24-100 Puławy, Wojska Polskiego 1 lok. 29

Opis

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Stomadex prowadzimy od 2021 roku. Nasza placówka znajduje się w Puławach, na terenie województwa lubelskiego. Właścicielką gabinetu jest lekarz stomatolog Dorota Taracha. Zajmujemy się leczeniem zębów u dzieci i osób dorosłych.

Dbamy o zdrowe uśmiechy naszych pacjentów, a dla ich komfortu wszystkie zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym. Zajmujemy się między innymi profilaktyką. Są to działania, które mają na celu zapobieganie chorobom zębów i dziąseł.

Poza wykonujemy też zabiegi z zakresu:
  • stomatologii zachowawczej,
  • periodontologii,
  • chirurgi stomatologicznej,
  • ortodoncji,
  • endodoncji, czyli leczenie kanałowego,
  • stomatologii estetycznej,
  • protetyki.
Zajmujemy się wypełnianiem ubytków, usuwaniem zębów i korzeni, a także leczeniem kanałowym zębów, które zagrożone są usunięciem. Przy okazji leczymy wady zgryzu oraz wykonujemy zabieg wybielania u osób pełnoletnich.

W przypadku braków zębowych możemy zająć się ich uzupełnianiem przy pomocy protez stałych i ruchomych, mostów, koron i nie tylko. Wybór metody leczenia zawsze zależy od możliwości w danym przypadku oraz predyspozycji pacjenta. wykonujemy także licówki, które poprawiają walory estetyczne uśmiechu.

Na wizyty można umawiać się telefonicznie.

W razie pyta również pozostajemy do dyspozycji pod podanym numerem telefonu do Prywatnego Gabinetu Stomatologicznego Stomadex.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Dorota Taracha Stomadex

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Ząb przestał Cię boleć po wizycie u stomatologa? Porady dentysty odnośnie do mycia zębów okazały się skuteczne? A może jesteś wdzięczny ortodoncie za wsparcie w leczeniu wady zgryzu? W takim razie oceń usługę, z której skorzystałeś na swiatdentysty.pl. Niech inni internauci skorzystają z Twojej opinii. Dzięki temu dotrą do godnych zaufania stomatologów i ortodontów. Pomóż innym znaleźć specjalistę!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię