Monika Pietruszka Talleux Indywidualna Praktyka Stomatologiczna

Lekarze - stomatolodzy woj. pomorskie

80-390 Gdańsk, Kołobrzeska 63F lok. 8

Opis

Nazywam się Monika Pietruszka-Talleux i jestem stomatologiem. Indywidualną praktykę stomatologiczną prowadzę od 2005 roku. Mój gabinet znajduje się w Gdańsku.

W gabinecie wykonuję usługi z zakresu między innymi endodoncji. Te dział stomatologii zajmuje się leczeniem chorób tkanek okołowierzchołkowych i leczeniem chorób miazgi zęba. Endodoncja umożliwia uratowanie zęba, który by musiał inaczej zostać usunięty.

Moją specjalnością jest też stomatologia zachowawcza. Zabiegi przeprowadzam w znieczuleniu miejscowym. Korzystam z najwyższej jakości wypełnień światłoutwardzalnych.

Ponadto oferuję wybielanie zębów, w tym zębów martwych. W ofercie mam wybielanie nakładkowe i wybielanie w gabinecie z wykorzystaniem lampy.

W zakresie protetyki oferuję:
  • szyny relaksacyjne,
  • uzupełnienia ruchome,
  • uzupełnienia stałe.
Zajmuję się też profilaktyką stomatologiczną. Zapewniam darmowe przeglądy stomatologiczne co 6 miesięcy. Profilaktyka stomatologiczna obejmuje też również leczenie nadwrażliwości, skaling i fluoryzację.

Uzupełnienie oferty to usługi z zakresu stomatologii dziecięcej. Leczę próchnicę w zębach mlecznych i stałych. Ponadto usuwam zęby mleczne, lakieruję i lakuję zęby. Zapraszam też na wizyty adaptacyjne.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Monika Pietruszka Talleux Indywidualna Praktyka Stomatologiczna

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Ząb przestał Cię boleć po wizycie u stomatologa? Porady dentysty odnośnie do mycia zębów okazały się skuteczne? A może jesteś wdzięczny ortodoncie za wsparcie w leczeniu wady zgryzu? W takim razie oceń usługę, z której skorzystałeś na swiatdentysty.pl. Niech inni internauci skorzystają z Twojej opinii. Dzięki temu dotrą do godnych zaufania stomatologów i ortodontów. Pomóż innym znaleźć specjalistę!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię