Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Paweł Jarus STOMATOLOG

Lekarze - stomatolodzy woj. wielkopolskie

62-800 Kalisz, Polna 32 lok. 3b

Opis

Paweł Jarus jest stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę gabinet stomatologiczny w Kaliszu. Przyjmuję w nim dzieci, młodzież i dorosłych. Diagnostykę i leczenie zębów wdrażam u całych rodzin.

Moje usługi obejmują między innymi stomatologię zachowawczą, profilaktykę przeciwpróchnicową czy protetyką. W ramach diagnostyki uzębienia oferuję wykonywanie zdjęć RTG zęba.

Zajmuję się leczeniem próchnicy, borowaniem i leczeniem kanałowym. Wykonuję higienizację, która polega na oczyszczaniu zębów. W jej skład wchodzi skaling, czyli zabieg usuwania kamienia nazębnego.

Ubytki w uzębieniu uzupełniam za pomocą protez szkieletowych oraz koron i mostów zębowych. Przeprowadzam też zabiegi ekstrakcji ósemek i wybielania zębów.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Paweł Jarus STOMATOLOG

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Ząb przestał Cię boleć po wizycie u stomatologa? Porady dentysty odnośnie do mycia zębów okazały się skuteczne? A może jesteś wdzięczny ortodoncie za wsparcie w leczeniu wady zgryzu? W takim razie oceń usługę, z której skorzystałeś na swiatdentysty.pl. Niech inni internauci skorzystają z Twojej opinii. Dzięki temu dotrą do godnych zaufania stomatologów i ortodontów. Pomóż innym znaleźć specjalistę!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię