Materiał Partnera

Stomatologia estetyczna dla pięknych zębów

Stomatologia estetyczna dla pięknych zębów

Stomatologia estetyczna jest bardzo ogólnym pojęciem. Określa bowiem ogół zabiegów dentystycznych, które mają na celu zadbać o estetykę uzębienia i poprawić jego wygląd. Każdy z nas marzy o pięknych i zdrowych zębach oraz zniewalającym uśmiechu.

Do takich działań estetycznych należą wybielanie zębów, wstawianie implantów w celu uzupełniania braków oraz poprawa kształtu zębów i inne zabiegi. Wszystkie mają na celu dodać Ci pewności siebie oraz poprawić Twój nastrój. Dzięki nim uśmiech będzie Twoją najlepszą wizytówką.

Wybielanie w trosce o śnieżnobiały uśmiech

Najpopularniejszym zabiegiem należącym do stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów. Rzeczywiście problem niedostatecznie białych zębów dotyka każdego z nas i dla wielu z nas stanowi olbrzymi problem. Ma także wpływ na brak pewności siebie i zmniejszoną samoocenę. Niestety najczęściej staramy się uporać z tym problemem na własną rękę i, ufając wielu reklamom, sięgamy po różnorodne specyfiki gwarantujące nam śnieżnobiały uśmiech. Często zapominamy, że, jeśli chcemy uzyskać widoczny efekt, musimy wybrać skuteczny zabieg wybielania zębów. Odpowiednio dobrany zabieg umożliwia rzeczywiste rozjaśnienie barwy zębów o kilka tonów. Co więcej, gwarantuje zachowanie pełnego bezpieczeństwa, zabiegi takie są bowiem nieinwazyjne.

Licówki gwarancją wymarzonego kształtu zębów

Bardzo częstym problemem, z którym świetnie radzi sobie stomatologia estetyczna, jest także nieefektowny kształt zębów. Wydaje się, że jest to problem nie do rozwiązania. Nic bardziej mylnego! Stomatologia estetyczna pozwoli uzyskać Ci piękny kształt Twoich zębów. Do korygowania kształtu stosuje się licówki kompozytowe i porcelanowe, mosty, implanty i protezy. Dzięki różnorodnym metodom równe zęby uczynią Twoją urodę bez zarzutu. Innym problemem są także braki w uzębieniu oraz wady zgryzu. Przy wykorzystaniu technik ortodoncji, dzięki zastosowaniu koron ceramicznych i licówek pożegnamy się z uciążliwymi wadami raz na zawsze.

Wielkie zmiany małymi krokami

Stomatologia estetyczna brzmi dość poważnie, swoim działaniem obejmuje jednak wiele znanych nam na co dzień zabiegów, które wpływają na poprawę wyglądu zębów. Dlatego nie powinniśmy dziwić się, jeśli w ofercie klinik zajmujących się tego typu stomatologią znajdziemy fluoryzację, lakowanie czy usuwanie kamienia nazębnego.

Stomatologia estetyczna jest wielką nadzieją dla każdego z nas. Bezbolesne i nieinwazyjne zabiegi skutecznie mogą odmienić nas i nasze życie.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy